Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Визначні спортсмени

    СЯЙВО ОЛІМПІЙСЬКОГО І БОЖОГО ВОГНЮ

    (Іскри його в Університеті «Україна»)

     

    Олена Акопян. Заслужений майстер спорту. Краща спортсменка України серед інвалідів. Багаторазова чемпіонка світу і Європи з плавання, рекордсменка світу на дистанції 50 м батерфляєм, неодноразовий срібний призер Паралімпійських ігор (1996) в Атланті і Сіднеї (2000). Бронзовий призер зимових Паралімпійських Ігор в Нагано (лижні гонки).

    Чи може навіть уявити здорова людина, що всі ці досягнення дівчина виборола не лише як спортсмен, а і як людина, якій судилося після трагічного випадку назавжди лишитися в інвалідному візку...

    Юна Оленка тільки починала своє життя, осмислюючи в ньому себе, свій потяг до музики, своє близьке оточення, коли бандитський удар у спину назавжди залишив її феєричні думки у тепер уже недосяжному минулому. Жахлива людська байдужість, а потім міліцейська підозрілість та «біла халатність» довершила справу. П'ятнадцятилітня дівчинка залишилася прикутою до інвалідного візка...

    Але дівчинка не зломилася. Розбиваючи до крові пальці, натираючи шорсткі мозолі на долонях, вона прокладала собі шлях у нове життя. До басейну потрапила випадково. Потім начебто випадково спробувала себе на лижні. Але, як кажуть філософи, в житті нічого не буває випадковим. Потрібне лише велике бажання у досягненні мети і воно обов'язково рано чи пізно подасть тобі знак.

    Тренування, тренування і віра у свої можливості. Мине час, і дорогою життя, злітною смугою для Оленки стане водна гладь і лижна траса. Її життя стане яскравим, як медалі, які привозила з різних змагань. Цифри її досягнень можуть видаватися «сухими» лише людей, далеких від того, як дається перемога. А Олена кожним своїм виступом буквально розбурхала спортивний світ. На далекому континенті у невеликому курортному містечку дівчина з малознайомої країни завоювала чотири золоті і одну срібну медалі — поставила три світових рекорди. І знову тренування. І знову перемога — тепер на Паралімпійських іграх 2004 року в Афінах, далі на Паралімпійських іграх 2008 року в Пекіні.

    Бажання ставити мету і досягати її допомагали Олені всюди, скажімо, у тому, щоб на відмінно закінчити Інститут фізкультури. Спробувала себе у викладацькій роботі. Гордість країни — Олена Акопян — стала гордістю і нашого Університету «Україна», ставши радником президента.

    Гордістю нашого університету став і студент Луцького інституту розвитку людини Анатолій Шевчик — чемпіон Паралімпійських ігор з футболу, Всесвітніх ігор спортсменів-інвалідів із футболу, міжнародних змагань із футболу в Ірландії. Так само, як і Сергій Малишевський — срібний призер дефлімпійських ігор, чемпіон світу та Європи з греко-римської боротьби; Андрій Ткаченко — бронзовий призер дефлімпійських ігор, призер чемпіонатів світу та Європи з греко-римської боротьби; Віталій Бутенко — призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед спортсменів із вадами слуху; Юрій Костюк — багаторазовий переможець паралімпійських змагань із біатлону, бронзовий призер із лижних перегонів; Юлія Батенкова — багаторазовий переможець і призер паралімпійських змагань із біатлону, лижних перегонів; Ігор Литвиненко — переможець паралімпійських ігор, чемпіон Європи з футболу, призер чемпіонату України, володар Кубка України у складі збірної команди Центру інваспорту; Юлія Солярук — чемпіонка дефлімпійських ігор, переможець студентського фестивалю творчості в номінації «Спортсмен року»; Анатолій Медведюк — бронзовий призер чемпіонату світу з футболу серед ампутантів; Володимир Пустельник — кандидат у майстри спорту з футболу серед ампутантів, ІУ місце на чемпіонаті Європи; Максим Бондаренко — призер Міжнародного турніру «Золота штанга» у м. Катовіце (Польща); Олександр Слюсарєв — 1 розряд з настільного тенісу, призер чемпіонату України. Цей ряд переможців можна продовжувати. І кожен із цих молодих людей достойний найвищих слів захоплення. Бо вони не просто переможці серед переможців, вони — Переможці над присудом долі.

     

    Президент Університету "Україна"

    Петро Таланчук

     

    ВИЗНАЧНІ СПОРТСМЕНИ УНІВЕРСИТЕТУ "УКРАЇНА"

     

    Адирхаєв Сослан Георгійович

     

    Адирхаєв Сослан Георгійович - директор Інституту соціальних технологій, завідувач кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації Інституту соціальних технологій, голова Спортивного клубу Університету "Україна", Заслужений тренер України (2006), Почесний працівник фізичної культури та спорту, кандидат педагогічних наук, доцент, триразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, чемпіон США з греко-римської боротьби (2010), головний тренер збірної команди України з греко-римської боротьби серед ветеранів, відповідальний за розвиток спортивного руху в Україні серед студентів із особливими потребами. 

    Персональна сторінка

     

     

     

    Айвазян Амбарцум

    Айвазян Амбарцум Арутюнович - студент Інституту соціальних технологій (група ФР-41): неодноразовий призер першостей України з вільної боротьби серед юніорів. Чемпіон міжнародних турнірів серед юніорів, кандидат у майстри спорту.

     

    Акопян Олена Грачиківна 

    Персональна сторінка

     

    Алєксєєв Кирило

    Алєксєєв Кирило (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини) — фіналіст чемпіонату Європи з греблі на байдарках і каное.

     

    Ананіч Валерія

     

    Ананіч Валерія - випускниця і викладач Інституту соціальних технологій (спеціальність "Фізична реабілітація"), майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу. 

    Персональна сторінка
     

     

     

     

    Анікіна Наталія

    Анікіна Наталія – студентка Рівненського інституту, кандидат у майстри спорту з вільної боротьби та боротьби самбо.

     

    Аршинніков С.

    Аршинніков С. – Луцький інститут розвитку людини, кандидат у майстри спорту з пожежно-прикладного спорту.

     

    Афанасьєвський Сергій

    Афанасьєвський Сергій (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Фізична реабілітація») — кандидат у майстри спорту з фри-файту, призер чемпіонату України.

     

    Бас Микола

    Бас Микола (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини) — фіналіст чемпіонату Європи з греблі на байдарках і каное.

     

    Бас Сергій

    Бас Сергій  – студент Рівненського інституту, майстер спорту з велосипедного спорту. 

     

    Батенкова-Бауман Юлія           

     Батенкова Юлія – студентка спеціальності «Правознавство» Луцького інституту розвитку людини: майстер спорту міжнародного класу з біатлону та лижних гонок; переможець з біатлону (спринт) та срібний призер з лижних гонок на 15 км Чемпіонату світу (США, 2005 рік); срібний призер першого етапу Кубку світу з біатлону 7,5 км та бронзовий призер з лижних гонок на 10 км (Італія, 2005 рік); срібний призер другого етапу Кубку світу з лижних гонок на 10 та 15 км (Швейцарія, 2005 рік). Дві срібні та три бронзові медалі з біатлону і лижних гонок на ІХ зимових Паралімпійських іграх в Турині (Італія, 2006 рік). Три срібні та одна бронзова медаль з лижних гонок і біатлону на Х зимових Паралімпійських іграх у Ванкувері (Канада, 2010 рік).

    Персональна сторінка

     

    [Бендеров Максим Васильович]

    Персональна сторінка

     

    Бойко Галина Миколаївна

    Персональна сторінка

     

    Бондаренко Максим

    Бондаренко Максим – студент спеціальності «Фізична реабілітація» Луцького інституту розвитку людини, кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу, призер Міжнародного турніру «Золота штанга» - 2007 (м. Катовіце, Польща).

     

    Буркєєва Діна

    Буркєєва Діна (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, ООГТК) — кандидат у майстри спорту України з шахів, чемпіон Криму.

     

    Бутенко Віталій 

     

    Бутенко Віталій – майстер спорту України, призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед спортсменів із вадами слуху. 

     

     

     

     

      

     

     

    Вандюк Юрій

    Вандюк Юрій - студент напряму підготовки «Правознавство» Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, бронзовий призер Чемпіонату світу та срібний призер Чемпіонату Європи серед юніорів, 3-разовий чемпіон Європи (Монтемор-у-Велью (Португалія), 12-15 липня 2012).

     

    Васько Валерій Миколайович 

     

    Васько Валерій Миколайович - викладач кафедри фізичного виховання Інституту соціальних технологій, кандидат у майстри спорту СРСР з баскетболу, неодноразовий чемпіон України. 

     

     

     

     

     

     

    Вахта Д.

    Вахта Д. – Луцький інститут розвитку людини, майстер спорту з настільного тенісу, чемпіон України серед юнаків 2002–2003 рр. 

     

    Верещака Олександр

    Верещака Олександр – Полтавський інститут економіки і права, майстер спорту України з футболу, чемпіон 21 Дефлімпійських ігор (травень, 2009 р.), чемпіон Європи з футзалу (Швейцарія, 2011 р.), срібний призер чемпіонату Європи з футболу (Данія, 2011 р.), срібний призер 22 Дефлімпійських ігор (Болгарія, 2011 р.).

     

    Виноградець Дмитро

     

    Дмитро Виноградець – студент Полтавського інституту економіки і права – чотирьохразовий чемпіон світу, Чемпіон ХІІІ Паралімпійських ігор 2008 року з плавання серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, 7 медалей (4 золоті, 2 срібні, 1 бронзова) і перевершив власний світовий рекорд на Чемпіонаті світу з плавання Ейндховені (Голландія, 2010 рік), 5 золотих медалей на Чемпіонаті Європи у Берліні (Німеччина, 2011 рік), срібло і бронза на Паралімпійських іграх у Лондоні (Великобританія, 2012), Почесний громадянин Полтави (2009).

    Персональна сторінка

     

     

     

    Ворона Олена

    Ворона Олена (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Правознавство») — призер міжнародних змагань з фехтування (Москва).

     

    Галісевич Руслан 

     

    Галісевич Руслан - студент Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, ІІ місце у Відкритому Чемпіонаті та Першості України з Bogu-Budo в розділі КУМІТЕ серед чоловіків 18-21 років до 75кг. (м.Київ, 21-22 березня 2009 р.) 

     

     

     

     

     

     

     

    Гармаш Ганна

    Гармаш Ганна (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Банківська справа») — чемпіонка України, дипломант чемпіонатів Європи та світу зі спортивних танців в стилі хіп-хоп.

     

    Гедіан Світлана

     

    Гедіан Світлана – викладач кафедри іноземних мов та перекладу Луцького інституту розвитку людини: майстер спорту України, учасниця ХІІІ Паралімпійських ігор.

    Персональна сторінка 

     

     

     

    Гепа Дмитро 

    Гепа Дмитро – випускник Інституту права та суспільних відносин (група ЗПЗ-31): неодноразовий призер Чемпіонатів України з греко-римської боротьби, майстер спорту, кандидат до збірної команди України.

     

    Герасименко Олександр

    Герасименко Олександр - студент денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Броварської філії - майстер спорту з боксу, 5-те місце на Чемпіонаті світу серед студентів (2004).

     

    Глічевський М.

    Глічевський М. – студент Вінницького соціально-економічного інституту –  кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу, чемпіон області. 

     

    Гордійчук Микола

    Гордійчук Микола (студент Луцького інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна») - срібний призер з важкої атлетики (105 кг) студентської збірної команди України на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді  (12-23 серпня 2011  року, м. Шенжень, Китайська Народна Республіка).

     

    Горобець Олександр

    Горобець Олександр (студент 2-го курсу денної форми навчання спеціальності "Правознавство" Рівненського інституту) - кандидат у майстри спорту з санного спорту, бронзовий призер України, неодноразовий переможець і призер міжнародних змагань.

     

    Грановська Олександра Миколаївна

    Грановська Олександра Миколаївна – студентка заочної форми навчання спеціальності "Соціальна робота" Інституту соціальних технологій – 4-е місце на Чемпіонаті Європи (2002), 4-те місце на Чемпіонаті Світу (2003), 5-те місце на Паралімпійських іграх (2004) із сидячого волейболу.

     

    Гречко Вадим Анатолійович

    Гречко Вадим Анатолійович – випускник спеціальності «Фізична реабілітація» Луцького інституту розвитку людини. Майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу. Член збірної України. Чемпіон світу (Маямі, США – 2008). Чемпіон України 2008, 2009, 2010 р.р. Бронзовий призер та світовий рекордсмен у присіданні у 2010 р. (Туреччина, Кахраманмараш).

     

    Гурнаков Андрій

    Гурнаков Андрій – студент Новокаховського гуманітарного інституту, чемпіон Європи та призер світу з пауерліфтингу.

     

    Гуцалюк Ігор

     

    Гуцалюк Ігор - випускник спеціальності "Психологія" Рівненського інституту, майстер спорту України міжнародного класу, неодноразовий призер чемпіонатів світу, чемпіон Європи - 2006, багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу (WPKA) 2004-2009 років, чемпіонату світу з карате 2003 року, капітан збірної команди України.  

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

     

    Данюк Олександр

    Данюк Олександр – студент Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат у майстри спорту з веслування.

     

    Денесюк Руслан

    Денесюк Руслан (студент 2-го курсу денної форми навчання спеціальності "Правознавство" Рівненського інституту) - кандидат у майстри спорту з плавання, 3 місце на Першості України, Юнацькій першості України, Чемпіонаті України.

     

    Джуга В’ячеслав

     

    Джуга В’ячеслав (студент 5 курсу факультету філології Карпатського інституту підприємництва) – у складі волейбольної команди м. Хуст став бронзовим призером чемпіонату Закарпатської області.

     

     

     

     

     

     

    Дручик Володимир Данилович 

     

    Дручик Володимир Данилович – проректор з господарської діяльності Луцького інституту розвитку людини, Заслужений працівник фізичної культури і спорту 

     

     

     

     

     

     

     

    Завіновська (Сімирякіна) Каріна

    Завіновська (Сімирякіна) Каріна – студентка Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, дефлімпійська чемпіонка та призерка чемпіонатів України, Європи та світу з настільного тенісу. Чемпіонка Європи 2015 року з настільного тенісу.

    Срібний призер XXІІ Дефлімпійськіх ігор 2013 року в Софії. Саме завдяки Карині Сімирякіній українська збірна отримала перемогу в командній першості з настільного тенісу на XXII літніх Дефлімпійськіх іграх в Софії. Їй тоді було всього 15 років. Із 13 років дівчина є обласною стипендіанткою. До речі, тренер і одночасно бабуся Карини, Віра Завіновська, у минулому – теж чемпіонка XIX Дефлімійських ігор 2001 року в Римі з настільного тенісу у складі жіночої збірної команди України.

     

     

     

    Запорожець Дмитро

     

    Запорожець Дмитро – студент Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Звєрєв Костянтин

    Звєрєв Костянтин (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини) — фіналіст чемпіонату Європи з греблі на байдарках і каное.

     

    Зінченко Микита

     

    Зінченко Микита – студент Інституту економіки та менеджменту, чемпіон України з тайського боксу (IFMA) 2014, чемпіон клубного чемпіонату Світу з тайський боксу (IFMA) 2013, бронзовий призер чемпіонату Європи з тайський боксу (IFMA) 2014.

     

     

     

     

     

     

     

    Зубарчук  Андрій

    Зубарчук  Андрій - студент денної форми навчання спеціальності "Фінанси" Економічного факультету Білоцерківського інституту економіки та управління - кандидат у майстри спорту з баскетболу, ІІ командне місце у Першості України з баскетболу серед юнаків (2001), ІІІ командне місце у Першості України з баскетболу серед юнаків (2002).

     

    Ільїна Ірина

     

    Ільїна Ірина, студентка ІIІ-го курсу економічного факультету спеціальності "Фінанси", групи Ф-ІІд Кіровоградського інституту розвитку людини, - кандидат у майстри спорту з легкої атлетики. 

     

     

     

     

     

    Ісрафілов Руслан 

    Ісрафілов Руслан Ілгарович – студент Інституту права та суспільних відносин (група ПЗ-41)  – срібний призер Чемпіонату України з греко-римської боротьби, майстер спорту. 

     

    Калугаряну Костянтин Георгійович

    Калугаряну Костянтин Георгійович  – студент денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Соціально-гуманітарного факультету Вінницького соціально-економічного інституту – майстер спорту зі дзю-до і голболу, учасник команди ХІ Паралімпійських ігор із дзюдо (2000), 3-тє і 1-ше місця на Чемпіонаті Європи з голболу (2004).

     

    Каран Василь Талемонович 

     

    Каран Василь Талемонович - тренер-викладач з легкої атлетики Спортивного клубу Університету "Україна", Заслужений тренер України.

         

     

     

     

     

     

                              

    Клименко Ірина 

    Клименко Ірина - студентка денної форми навчання спеціальності "Правознавство" Горлівського міжрегіонального інституту - майстер спорту з боротьби самбо, дзюдо, неодноразовий призер всеукраїнських і міжнародних змагань.

     

    Клюса Василь 

     

    Клюса Василь - студент  4 курсу факультету менеджменту Карпатського інституту підприємництва – чемпіон світу з боксу серед юніорів за версією WBC.

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

     

    Козьма Олександр  

    Козьма Олександр - студент 1 курсу факультету соціальних технологій та права Карпатського інституту підприємництва – чемпіон області з бодібілдингу, брав участь у чемпіонаті України.

     

    Колаєв О.

    Колаєв О. – студент Вінницького соціально-економічного інституту – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, призер першості України.

     

    Колісецький Олександр

    Колісецький Олександр – студент Хмельницького інституту соціальних технологій, майстер спорту України з боксу.

     

    Колодій Олександр

     

    Колодій Олександр – студент спеціальності «Фізична реабілітація» Луцького інституту розвитку людини: заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, чемпіон ХХІ Дефлімпійських ігор з кульової стрільби (м. Тайпей, Таньвань), нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

    Персональна сторінка
     

     

      

    Кондратюк Микола

    Кондратюк Микола, студент Дубенської філії – чемпіон м. Дубно серед студентської молоді з легкої атлетики. 

     

    Корепанов Віталій

    Персональна сторінка

     

    Коркішко Світлана 

     

    Коркішко Світлана Іванівна – студентка Факультету біомедичних технологій (група ЕК-41): Чемпіонка України з боксу серед жінок, 5 місце на Чемпіонаті Європи 2004 року, майстер спорту, член збірної команди України.

     

     

     

     

     

     

     

    Корнєєв Вадим

    Корнєєв Вадим – студент Хмельницького інституту соціальних технологій, майстер спорту України з карате. 

     

    Корнійко Уляна Володимирівна 

     

    Корнійко Уляна Володимирівна - доцент кафедри фізичного виховання Інституту соціальних технологій, кандидат з фізичного виховання та спорту, майстер спорту України з вітрильного спорту, яхтовий стерновий 1-го класу, неодноразовий переможець першості СРСР та чемпіон України. 

     

     

     

     

     

     

    Корнійко Олександр Юрійович

    Персональна сторінка 

     

    Косик Людмила Олександрівна

    Косик Людмила Олександрівна - студентка денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Соціально-гуманітарного факультету Полтавського інституту економіки і права -  кандидат у майстри спорту з плавання, 1 місце на Чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженням ОРА та зору, Кубок України (2003 і 2004 рр.), 1 місце на Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області з плавання за участю найсильніших спортсменів України (2005).

     

    Костко Андрій

    Костко Андрій – студент Рівненського інституту, майстер спорту з баскетболу. 

     

    Костюк Юрій

     

    Костюк Юрій – випускник, а тепер викладач кафедри здоров’я та фізичного спорту Луцького інституту розвитку людини: заслужений майстер спорту з біатлону та лижних гонок,  переможець першого етапу Кубку світу з біатлону на 12 км (Італія, 2005 рік); переможець другого етапу Кубку світу з біатлону на 7,5 км (Швейцарія, 2005 рік); срібний призер з біатлону на 5 км; бронзовий призер з лижних гонок на дистанціях 10 та 15 км Чемпіонату світу (США, 2005 рік); золотий, дворазовий срібний та бронзовий призер з біатлону та лижних гонок ІХ зимових Паралімпійських ігор в Турині (Італія, 2006 рік). Дві срібні медалі з лижних гонок і біатлону на Х зимових Паралімпійських іграх у Ванкувері (Канада, 2010 рік). 

    Персональна сторінка 

     

     

     

    Кравченко Павло Володимирович

    Кравченко Павло Володимирович – студент денної форми навчання спеціальності "Правознавство" Факультету правознавства та міжнародних відносин – чемпіон Спеціальних олімпійських ігор Європи з плавання (2001), чемпіон Спеціальних олімпійських ігор Світу з плавання (2003), учасник Спеціальних олімпійських ігор Європи з плавання (2004).

     

    Криштофор Тадеуш Броніславович

    Криштофор Тадеуш Броніславович – Хмельницький інститут соціальних технологій, тренер вищої категорії з футболу. 

     

    Курбакова Тетяна

    Курбакова Тетяна - студентка денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Броварської філії - майстер спорту з плавання.

     

    Лавренюк В.

    Лавренюк В. – Луцький інститут розвитку людини, майстер бойових мистецтв, володар чорного пояса з карате (33-й дан), суддя національної категорії японської асоціації карате та ін. 

     

    Лафіна Марія

     

    Лафіна Марія – студентка Інституту економіки та менеджменту спеціальності «Облік і аудит» денної форми навчання, майстер спорту міжнародного класу з плавання. На різних змаганнях виборола близько 59 медалей, причому майже третина з них - золоті.

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

    Литвиненко Ігор

     

    Литвиненко Ігор - випускник спеціальності "Фізична реабілітація" Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна": майстер спорту міжнародного класу, срібний призер ІІ літніх паралімпійських ігор 2000 року в Австралії з футболу, учасник чемпіонату світу (Бразилія, 1998), чемпіон Європи з футболу (Бельгія, 1999 р.), член збірної команди України серед інвалідів, срібний призер чемпіонату України (м. Жовті Води, 1999 р.), володар Кубка України у складі збірної команди Центру інваспорту Волині (м. Луцьк, 2000 р.), нагороджений орденом за заслуги ІІІ ступеня. 

    Персональна сторінка

     

     

    Ліснічук Ольга

    Ліснічук Ольга – студентка Дубенської філії, триразова чемпіонка м. Дубно серед студентської молоді по настільному тенісу.

     

    Лук'яненко Микола

    Лук'яненко Микола - студент денної форми навчання спеціальності "Фінанси" Економічного факультету Білоцерківського інституту економіки та управління - кандидат у майстри спорту з баскетболу, ІІ командне місце у Першості України з баскетболу серед юнаків (2001), ІІІ командне місце у Першості України з баскетболу серед юнаків (2002).

     

    Лук’янчук О.

    Лук'янчук О. – майстер спорту міжнародного класу Луцького інституту розвитку людини, рекордсменка України зі спортивної ходьби. 

     

    Лутава В.

    Лутава В. – майстер спорту з вільної боротьби, кандидат у майстри спорту із сумо. 

     

    Малюта Петро

    Малюта Петро (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини) — фіналіст чемпіонату Європи з греблі на байдарках і каное.

     

    Малюшицький Вячеслав Олексійович

    Малюшицький Вячеслав Олексійович – студент денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Соціально-гуманітарного факультету Вінницького соціально-економічного інституту – майстер спорту з важкої атлетики, 3-тє місце Чемпіонату України серед юніорів з важкої атлетики у ваговій категорії до 75 кг (2004).

     

    Малишевський Сергій 

     

    Малишевський Сергій Вікторович – випускник Інженерно-технологічного інституту (група ПА-21): срібний призер ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року в Австралії, бронзовий призер ХХІ Дефлімпійських ігор 2009 року в Тайвані, Чемпіон світу з греко-римської боротьби 2004 року, срібний призер Чемпіонату світу 2008 року з греко-римської боротьби,  заслужений майстер спорту, член збірної команди України, нагороджений орденом «За мужність» ІІ ступеня. 

     

     

     

     

    Мальчик Алла

     

    Алла Мальчик – випускниця Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» – Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, чемпіонка України у штовханні ядра, метанні списа і диску (2001 рік), на Всесвітніх іграх серед спортсменів-інвалідів із наслідками ДЦП в англійському Ноттінгемі завоювала золоту, срібну і бронзову медалі (2001 рік), на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед інвалідів із ушкодженням опорно-рухового апарату і зору у Франції стала другою у штовханні ядра і третьою в метанні диска (2002 рік), майстер спорту України міжнародного класу (2002 рік), Чемпіонка Європи 2003 року (Голландія) у штовханні ядра і срібний призер у метанні диску, на Паралімпійських іграх в Афінах завоювала бронзу в штовханні ядра і стала п'ятою в метанні диска (2004 рік), у 2005-му стала триразовою чемпіонкою Всесвітніх ігор серед спортсменів-інвалідів із захворюванням ДЦП, встановивши світові рекорди у штовханні ядра (9 м 32 см) і метанні списа (17 м 17 см), на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів із ушкодженням опорно-рухового апарату зайняла перше місце в метанні диска і показала другий результат у штовханні ядра (2005 рік), на чемпіонаті світу стала чемпіонкою у штовханні ядра і завоювала срібло в метанні диска (Голландія, 2006 рік), переможниця XIII Паралімпійських ігор у Пекіні у штовханні ядра і бронзовий призер у метанні диска (2008 рік), бронзовий призер у штовханні ядра на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів-паралімпійців (Крайстчерч, Нова Зеландія, 2011 рік), учасниця Паралімпійських ігор у Лондоні (Великобританія, 2012 рік) – 5-те місце у штовханні ядра і 9-те місце у метанні диска, кавалер орденів княгині Ольги ІІ і ІІІ ступенів.

    Персональна сторінка

     

    Мартиненко Микола 

     

    Мартиненко Микола Олександрович – випускник Інституту соціальних технологій (група ФР-31): бронзовий призер Чемпіонату світу 2004 року з футболу серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України. 

     

     

     

     

     

    Мартинюк Роман

    Мартинюк Роман, студент Дубенської філії – триразовий чемпіон м. Дубно серед студентської молоді з шахів.

     

    Марченко Ігор

     

    Марченко Ігор, студент Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, борець, бронзовий призер XXІІ Дефлімпійськіх ігор 2013 року в Софії. На XXІІ Дефлімпійських іграх 2013 року в Софії Ігорь Марченко брав участь у змаганнях з вільної боротьби. Правда, почав він з поразки. У чвертьфіналі вагової категорії до 96 кг наш земляк поступився майбутньому срібному призеру. Проте у фіналі, за бронзову нагороду, Ігор зібрався і не залишив шансів супернику.

     

     

     

     

     

    Матвійчук Я.В.

    Матвійчук Я.В.  – студент денної форми навчання спеціальності "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" Житомирського економіко-гуманітарного інституту – кандидат у майстри спорту з кік-боксингу, І місце на Першості України з кік-боксингу (семі-контакт) (2004) і ІІ місце на Міжнародному турнірі з кік-боксингу "Владибор"   (семі-контакт) (2004).

     

    Махно Олександр Миколайович

     

    Махно Олександр Миколайович – студент спеціальності "Фізична реабілітація" Полтавського інституту економіки і права, майстер спорту України міжнародного класу з карате, який за 2016 рік одержав 6 золотих і 5 срібних медалей, 4 кубки. Отримав I місце в чемпіонаті України з карате серед спортсменів із вадами слуху (05-06.11.2016 р., м. Дніпропетровськ), ІІ місце в чемпіонаті УФК «FIRST CAPITAL OPEN CUP» (24.09.2016 р.).

     

     

     

    Медведюк Анатолій

    Медведюк Анатолій – студент спеціальності «Фізична реабілітація» Луцького інституту розвитку людини, майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату світу з футболу серед ампутантів. 

     

    Мелечко Юлія Петрівна

    Мелечко Юлія Петрівна - студентка денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Соціально-гуманітарного факультету Полтавського інституту економіки і права -  майстер спорту з плавання, 1 місце на Чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженням ОРА та зору, Кубок України (2004), 1 місце на Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області з плавання за участю найсильніших спортсменів України (2005).

     

    Мельник Тарас

     

    Мельник Тарас - студент групи ЗЛ-21 (напрям підготовки «Здоров’я людини») Хмельницького інституту соціальних технологій - Майстер спорту України» з фехтування, бронзова нагорода на Чемпіонаті України - 2015 з фехтування на рапірах.

     

     

     

    Мусаєлян Артур

     

    Мусаєлян Артур (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Правознавство») - чемпіон України серед юніорів, чемпіон України з армреслінгу, чемпіон Кубку України. 

     

     

     

     

     

     

     

    Мягкий Євген 

     

    Мягкий Євген Олександрович – студент Інституту права та суспільних відносин (група ЗПЗ-41): неодноразовий призер першостей України з греко-римської боротьби серед юніорів, майстер спорту.

     

     

     

     

     

     

    Натальчук Володимир Володимирович

     

    Натальчук Володимир Володимирович – студент спеціальності «Фізична реабілітація» Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини (ФР-2), переможець чемпіонату Європи та кількаразовий призер паралімпійських ігор з плавання, срібний призер XXI літніх Дефлімпійських ігор з плавання 2009 року (м. Тайпей, Тайвань), президентський стипендіат, стипендіат обласної ради, звання кращого атлета Миколаївської області інвалідного спорту - 2009,  дворазовий срібний і бронзовий призер XXІІ Дефлімпійськіх ігор 2013 року в Софії (Болгарія).

    Персональна сторінка

     

     

    Ніколаєва Ірина 

     

    Ніколаєва Ірина Анатоліївна – випускниця Інституту економіки та менеджменту (група ЗФН-31): Чемпіонка України з легкої атлетики (стрибки у довжину) серед юніорів 2002 року, 6 місце на Чемпіонаті Європи серед юніорів 2003 року, майстер спорту, член збірної команди України.    

     

     

     

     

    Ніколайчук Олександр

    Ніколайчук Олександр – Рівненський інститут (група О-2), ФК “Сарни Маяк”, бронзовий призер чемпіонату Рівненської області з футболу 2010 р.

     

    Новожилова Ірина

    Новожилова Ірина – економіст, член збірної команди України з метання молоту, майстер спорту міжнародного класу, неодноразова чемпіонка України, чемпіон Всеукраїнської Універсіади 2007.

     

    Павленко Юлія

     

    Павленко Юлія – студентка Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, чемпіонка світу та Європи з плавання.

     

     

     

     

     

     

     

     

    Перелигін Юрій Георгійович  

     

    Перелигін Юрій Георгійович - тренер-викладач з настільного тенісу Спортивного клубу Університету "Україна", суддя національної категорії Федерації настільного тенісу, майстер спорту СРСР з настільного тенісу, учасник Спартакіади народів СРСР та багатьох міжнародних зустрічей.   

     

     

     

     

     

    Піскунов Владислав

    Піскунов Владислав – студент Новокаховського гуманітарного інституту (спеціальність «Правознавство»), майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи, бронзовий призер чемпіонату світу, учасник олімпійських ігор в Афінах.

     

    Пішта Ігор  

    Пішта Ігор - студент 1 курсу факультету соціальних технологій та права Карпатського інституту підприємництва – срібний призер першості України пауерліфтінгу серед юніорів-спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату.

     

    Подгурська  Людмила

    Подгурська  Людмила - студентка денної форми навчання спеціальності "Фінанси" Економічного факультету Білоцерківського інституту економіки та управління - кандидат у майстри спорту з шахів.

     

    Постол Віктор

    Постол Віктор - студент денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Броварської філії - майстер спорту з боксу, чемпіон України серед студентів (2004).

     

    Прищепа Андрій

    Прищепа Андрій – студент спеціальності «Фізична реабілітація» Луцького інституту розвитку людини, майстер спорту з футболу серед ампутантів, член збірної України (2003–2004). 

     

    Пустельник Володимир

    Пустельник Володимир – студент спеціальності «Комп'ютерні системи» Луцького інституту розвитку людини, кандидат у майстри спорту з футболу серед ампутантів, ІV місце на чемпіонаті Європи 2006 року (м. Сочі, Росія).

     

    Пуча Володимир Іванович

    Пуча Володимир Іванович – Хмельницький інститут соціальних технологій, заслужений майстер спорту України, тренер вищої категорії з карате. 

     

    Разживакін Сергій

    Разживакін Сергій — (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Комерційна діяльність») — призер чемпіонату України з армреслінгу, чемпіон Кубка Криму з пауерліфтингу.

     

    Романенко Роман Володимирович 

     

    Романенко Роман Володимирович - тренер-викладач з волейболу Спортивного клубу Університету "Україна", кандидат у майстри спорту України з волейболу. 

     

     

     

     

     

     

    Савельєв Михайло

     

    Савельєв Михайло Анатолійович - тренер-викладач зі спортивних (бальних) танців та спортивних танців на візках Спортивного клубу Університету "Україна", реабілітолог, провідний фахівець управління соціальної адаптації та реабілітації, керівник гуртка зі спортивних (бальних) танців для людей із проблемами зору, неодноразовий призер чемпіонатів України та Росії. 

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

     

     

    Савчук Олег Ігорович

    Савчук Олег Ігорович – студент групи ЗЛ-41 спеціальності «Здоров’я людини» соціально-гуманітарного факультету Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», кандидат у майстри спорту з панкратіону.

     

    Cадоян Григорій Карамович 

     

    Cадоян Григорій Карамович – тренер-викладач Спортивного клубу Університету "Україна", майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, тренер дефлімпійської збірної команди України з боротьби, нагороджений орденом Данила Галицького (2009).

     

     

     

     

     

     

    Саладуха Ольга 

     

    Саладуха Ольга Валеріївна – випускниця Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна» (спеціальність «Правознавство», група ЗПЗ-31, 2012 рік) – Заслужений майстер спорту з легкої атлетики, бронзовий призер Олімпіади в Лондоні (2012 рік), чемпіонка світу (2011 рік), володар гран-прі «Діамантової ліги» (Брюссель, 2011 рік), чемпіонка Європи (2010 рік) з легкої атлетики в потрійному стрибку, лідер Національної збірної України у потрійному стрибку, володар звання «Людина року – 2011», входить до десятки кращих спортсменок у Європі (2011), 5 місце на Чемпіонаті світу серед юніорів з легкої атлетики (потрійний стрибок), чемпіонка всесвітньої літньої Універсіади 2007 року в Бангкоці з легкої атлети (стрибки у довжину), неодноразова чемпіонка України. 

    Персональна сторінка

     

    Свередюк В.

    Свередюк В. – студентка Вінницького соціально-економічного інституту – майстер спорту з акробатики, чемпіонка України зі спортивних танців. 

     

    Селіверстов Сергій 

     

    Селіверстов Сергій Сергійович – випускник Інституту соціальних технологій (група ПЛ-31): Чемпіон Універсіади України 2001 року з легкої атлетики (стрибки у довжину), неодноразовий призер міжнародних турнірів та чемпіонатів України, майстер спорту, член збірної команди України.

     

     

     

     

     

     

     

    Селін Андрій

    Селін Андрій – студент Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, бронзовий призер чемпіонату України з настільного тенісу.

     

    Сенейко Андрій

    Сенейко Андрій – Рівненський інститут (група О-2), ФК “Сарни Маяк”, бронзовий призер чемпіонату Рівненської області з футболу 2010 p.

     

    Симонов Кирило

    Симонов Кирило (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини) — фіналіст чемпіонату Європи з греблі на байдарках і каное.

     

    Сицко Олександр 

    Сицко Олександр – випускник Інституту соціальних технологій (група ФР-31): бронзовий призер Чемпіонату світу 2004 року з футболу серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України.

     

    Сіденко Олексій 

     

    Сіденко Олексій – студент Інституту економіки та менеджменту, багаторазовий чемпіон України з веслового слалому, watter4all, абсолютний чемпіон України з байда-раллі (2016), чемпіон України мультигонки Dnister Challenge Race (2016).

     

     

     

     

     

     

    Слуговіна Ілона

    Персональна сторінка

     

    Слушний Антон Сергійович

     

    Слушний Антон Сергійович – студент групи ЗЛ-31-10 Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна». З 2003 року член збірної України з греко-римської і вільної боротьби, боротьби сумо. Багаторазовий призер українських та міжнародних змагань.

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

    Слюсарєв Олександр

    Слюсарєв Олександр – студент спеціальності «Фізична реабілітація» Луцького інституту розвитку людини, І розряд з настільного тенісу (ДЦП), призер чемпіонату України 2006 року (м. Євпаторія). 

     

    Смирнова (Пчолкіна) Уляна

     

    Уляна Смирнова – студентка кафедри здоров'я людини та фізичного виховання Інституту соціальних технологій Університету "Україна", чемпіонка світу з карате на візках і активна громадська діячка – в ефірі програми "Місто добра"!

    Персональна сторінка 

     

     

     

     

     

    Снігір Ігор

    Снігір Ігор (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини) — золотий, срібний бронзовий призер чемпіонату України з вільної боротьби.

     

    Солярук Юлія

     

    Солярук Юлія – студентка спеціальності «Фізична реабілітація» Луцького інституту розвитку людини: заслужений майстер спорту України з волейболу, чемпіонка ХХ Дефлімпійських ігор з волейболу.

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

     

    Станіславенко Андрій

    Станіславенко Андрій (студент 2-го курсу денної форми навчання спеціальності "Правознавство" Рівненського інституту) - кандидат у майстри спорту з санного спорту, бронзовий призер України, неодноразовий переможець і призер міжнародних змагань.

     

    Старов Володимир Єгорович 

    Старов Володимир Єгорович - студент заочної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Горлівського міжрегіонального інституту - майстер спорту міжнародного класу з боротьби самбо, неодноразовий призер всеукраїнських і міжнародних змагань.

     

    Стебельський Назарій

    Стебельський Назарій – Рівненський інститут (група О-2), грає за команду ФК “Хімік”, чемпіон Рівненської області з футболу 2010 р.

     

    Столярчук Олег

    Столярчук Олег – студент Хмельницького інституту соціальних технологій, майстер спорту України з футболу, кандидат у майстри спорту з плавання і більярда.

    Персональна сторінка

     

    Стуй Христина 

    Стуй Христина Петрівна – студентка спеціальності "Фізична реабілітація" Луцького інституту розвитку людини  (3 лютого 1988, c. Угринів, Івано-Франківська область) — українська легкоатлетка, спеціалізується у бігу на спринтерські дистанції 100 і 200 метрів. Бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року в естафетному бігу 4×100 метрів. Учасниця Олімпійських ігор 2008 року[1]. Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 в естафетному бігу 4х100 метрів.

    Персональна сторінка
     

     

    Ступницька Тетяна

    Ступницька Тетяна – студентка Рівненського інституту, кандидат в майстри спорту з футболу.

     

    Тарасенко І.

     

     

    Тарасенко І. – студентка Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, чемпіонка Європи з плавання 

     

     

     

     

     

     

    Тарасюк Людмила Миколаївна

    Тарасюк Людмила Миколаївна – студентка ІV курсу напряму підготовки «Туризм» Луцького інституту розвитку людини, майстер спорту, призер обласних, всеукраїнських, європейських змагань із веслування на байдарках і каное.

     

    Теревега Арсентій

    Теревега Арсентій – студент Хмельницького інституту соціальних технологій, майстер спорту України з карате. 

     

    Тимофєєва Яна

    Тимофєєва Яна (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Міжнародна інформація») — 7-ми кратна чемпіонка України зі спортивних латино-американських танців, призер чемпіонату Європи (Австрія, ІІ місце), переможець чемпіонату світу (Франція).

     

    Тимошенко Анатолій Григорович 

     

    Тимошенко Анатолій Григорович – завідувач кафедри комп'ютерної інженерії Інституту комп'ютерних технологій, кандидат технічних наук, доцент, тренер-викладач з шахів та шашок Спортивного клубу Університету "Україна", суддя національної категорії з шахів, бронзова медаль ВДНГ СРСР (1967), медаль "В пам'ять 1500-річчя Києва", нагрудний знак "Відмінник освіти України" (2004), Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2009).

     

     

     

     

    Тимчак Олеся  

     

    Тимчак Олеся – студентка 4 курсу факультет соціальних технологій та права Карпатського інституту підприємництва – учасниця першості України зі сноубордингу та гірськолижного спорту. 

     

     

     

     

     

     

     

    Ткаченко Андрій

     

    Ткаченко Андрій Кімович – студент Інституту соціальних технологій (група ФР-32): бронзовий призер ХХ і ХХІ Дефлімпійських ігор 2005 і 2009 років в Австралії та Тайвані, срібний призер Чемпіонату світу з греко-римської та вільної боротьби 2004 року, бронзовий призер Чемпіонату світу з греко-римської боротьби 2008 року, заслужений майстер спорту, член збірної команди України, нагороджений орденом «За мужність» ІІ ступеня.

     

     

     

     

     

    Товкач Віталій

    Товкач Віталій – студент Рівненського інституту, кандидат у майстри спорту з плавання. 

     

    Токар Володимир 

     

    Токар Володимир – випускник Інституту соціальних технологій (група ФР-32): бронзовий призер Чемпіонату світу 2004 року з футболу серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України.

     

     

     

     

     

    Тонкошнур-Грачова Т. Ю.

    Тонкошнур-Грачова Т.Ю. – студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування» Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини (ВСР-4), майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка України з гімнастики. 

     

    Фещук Діана

    Фещук Діана – студентка Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, багаторазова переможниця змагань з плавання.

     

    Фролова Тетяна Миколаївна

     

    Фролова Тетяна Миколаївна – керівник спортивного клубу інвалідів «Фокіс», інвалід 1-й групи, заслужений майстер спорту, чемпіонка Європи з пауерліфтингу, призер чемпіонату світу з пауерліфтингу в Малайзії, член паралімпійської збірної олімпіад у Греції, в Пекіні, багаторазова переможниця чемпіонатів України з легкої атлетики, настільного тенісу.

    Персональна сторінка

     

     

     

     

    Фурманець Тетяна

     

    Фурманець Тетяна - студентка напряму підготовки "Правознавство" Рівненського інституту Університету "Україна", неодноразовий переможець першості та Кубку Рівненської області, триразова призерка всеукраїнських змагань та першості України, дворазова чемпіонка України (2010-2012 роки), чемпіонка світу з гирьового спорту (2012 рік).

    Персональна сторінка 

     

     

     

     

     

    Хоменко Андрій Миколайович

    Хоменко Андрій Миколайович - студент денної форми навчання спеціальності "Переклад" Соціально-гуманітарного факультету Полтавського інституту економіки і права -  майстер спорту з плавання, 1 місце на Чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженням ОРА та зору, Кубок України (2003).

     

    Хомончак Володимир

    Хомончак Володимир – Рівненський інститут (група О-2), грає за команду ФК “Гоща-Амако”, здобув 4 місце в Рівненській області з футболу в 2010 р.

     

    Хребтова Марія

    Хребтова Марія (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Фінанси») — чемпіонка Росії з карате.

     

    Хряпін Костянтин

    Хряпін Костянтин (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, спеціальність «Фізична реабілітація») — 5-ти кратний чемпіон Європи з греблі на байдарках і каное.

     

    Чайковський Михайло Євгенович 

     

    Чайковський Михайло Євгенович – директор Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат педагогічних наук, Заслужений тренер України з традиційного каратеедо (2002), Член-кореспондент Академії інженерних наук України (2003), нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України" (2003), Подякою Міністерства праці і соціальної політики (2007), нагрудним знаком "Петро Могила" (2008). 

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

     

    Чекмарьова Валентина Василівна 

     

    Чекмарьова Валентина Василівна - старший викладач кафедри фізичного виховання Інституту соціальних технологій, кандидат у майстри спорту з фехтування. 

     

     

     

     

     

     

    Чепик Сергій

    Чепик Сергій – Рівненський інститут (група ЕП-2), грає за команду ФК “Хімік”, чемпіон Рівненської області з футболу 2010 р.

     

    Чинка Олена      

     

    Чинка Олена - випускниця спеціальності "Видавнича справа та редагування" Інституту філології та масових комунікацій, бронзовий призер чемпіонату Європи - 2009 зі спортивних танців на візках (м. Тель-Авів, Ізраїль)

    Персональна сторінка

                                           

     

     

    Шаманський О.

    Шаманський О. – студент Вінницького соціально-економічного інституту – кандидат у майстри спорту з боксу, призер всеукраїнських змагань. 

     

    Шамич Олександр Миколайович

    Шамич Олександр Миколайович − доцент кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Член комітету арбітрів Федерації футболу України. Голова ГО «Колегія футбольних арбітрів та інспекторів м. Києва», голова комітету арбітрів та інспекторів Федерації футболу м. Києва, член Президії Федерації футболу м. Києва.

    Персональна сторінка

     

     

     

    Шамяни М. і Р. 

    Брати М. і Р. Шамяни - випускники Полтавського інституту економіки і права, майстри спорту тхеквандо.

     

    Шафалюк Віктор 

     

    Шафалюк Віктор – випускник Інституту соціальних технологій (група ФР-31): бронзовий призер Чемпіонату світу 2004 року з футболу серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України.

     

     

     

     

     

    Шведова Галина Олександрівна 

     

    Шведова Галина Олександрівна - асистент кафедри фізичного виховання Інституту соціальних технологій, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, призер Спартакіади народів СРСР, неодноразова чемпіонка та призер чемпіонатів України, чемпіонатів та першостей всесоюзного студентського товариства "Буревісник".

     

     

     

     

    Шевчик Анатолій

     

    Шевчик Анатолій – випускник спеціальності «Правознавство» Луцького інституту розвитку людини: дворазовий Чемпіон ХІІ і ХІІІ Паралімпійських ігор 2004 і 2008 років з футболу серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, чемпіон Всесвітніх ігор спортсменів-інвалідів з футболу (Нью-Лондон, США, 2005 рік); у 2006 році брав участь у Міжнародних змаганнях з футболу серед спортсменів із ДЦП в Ірландії, де команда здобула І місце, заслужений майстер спорту, член збірної команди України, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною Грамотою Верховної Ради України, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

    Персональна сторінка

     

     

     

     

    Шелест М.В.

    Шелест Михайло – студент спеціальності «Міжнародна інформація» Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини (МІ-6), майстер спорту, чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи з боротьби «Вет-водо». 

     

    Шелесько Сергій Петрович

    Шелесько Сергій Петрович  – керівник фізвиховання  кафедри фізичної реабілітації Житомирського економіко-гуманітарного інституту – майстер спорту з легкої атлетики, бобслею, пожежно-прикладного спорту, чемпіон України з легкоатлетичного багатоборства серед викладачів ВНЗ (2004).

     

    Шеремета Михайло

    Шеремета Михайло, студент Дубенської філії – срібний призер всеукраїнських змагань студентської молоді з шахів. 

     

    Шимків Іван Іванович

    Шимків Іван Іванович – Хмельницький інститут соціальних технологій, майстер спорту України з карате.

     

    Шишлюк Олександра 

     

    Шишлюк Олександра Олександрівна – випускниця Інституту соціальних технологій (група ЗПЛ-21): Чемпіонка Кубку України з легкої атлетики (стрибки у довжину) 2004 року, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України. 

     

     

     

     

     

     

    Щавинський В.О.

    Щавинський В.О.  – студент денної форми навчання спеціальності "Фізична реабілітація" Житомирського економіко-гуманітарного інституту – майстер спорту з легкої атлетики, 3 місце зі стрибків у висоту на Першості України з легкої атлетики (2003).

     

    Щепанюк Вадим Олександрович

    Щепанюк Вадим Олександрович – студент 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» Хмельницького інституту соціальних технологій, кандидат у майстри спорту з плавання, призер Чемпіонату України з плавання (2008, 2009 рр.).

     

    Якубовський Ростислав Володимирович

     

    Якубовський Ростислав Володимирович – студент групи ЗЛ - 31-11 Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна», чемпіон України з плавання серед спортсменів із вадами слуху (2013), бронзовий призер Міжнародного турніру з плавання серед спортсменів із вадами слуху (2012).

    Персональна сторінка

     

     

     

     

     

    Яловега Владислав

    Яловега Владислав – Полтавський інститут економіки і права, багаторазовий переможець чемпіонатів України і Європи з боулінгу, учасник Дефлімпійських ігор.

     

    Яровий Максим Володимирович

     

    Яровий Максим Володимирович – випускник напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, біатлоніст, лижник, Майстер спорту України із зимових видів спорту інвалідів, двократний призер Паралімпійських ігор – 2014.

    Персональна сторінка

     

     

     

     

    Ярошенко Сергій

    Ярошенко Сергій – студент Новокаховського гуманітарного інституту (спеціальність «Правознавство»), член збірної команди України з великого тенісу, майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України, призер багатьох міжнародних турнірів.