Перемикач режиму перегляду сайту
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.ua

Для чого потрібна програма суспільству

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ПРОГРАМА

СУСПІЛЬСТВУ

ЗВІЛЬНИТИ ЗЕМЛЮ ВІД ВІДХОДІВ, А ЛЮДСТВО ВІД ЗАГИБЕЛІ

шляхом:

1. Створення нового пласту (галузі) безвідходних технологій переробки сировини у матеріали існування цивілізації для всіх базових галузей промисловості, що на сьогодні виробляють до 97% світового обсягу відходів виробництва і до 3% відходів споживання.

2. Створити нову галузь промисловості – конверсію техногенних родовищ у вторинну сировинну базу.

3. Ліквідувати шламосховища, джерела забруднення землі, води, повітря.

4. Провести рекреацію земельних і водних ресурсів від забруднюючих речовин.

3. Зменшити питомі витрати енергії на виробництво.

5. Зменшити питому металоємність виробництва.

6. Зменшити питомі логістичні витрати.

7. Зменшити вартість виробництва товарів.

8. Створити нові сировинні ринки.

ДЛЯ УКРАЇНИ

1. Створити індустріальне виробництво з наповненням його структури середнім і малим підприємництвом інтелектуального рівня науково-дослідних і науково-прикладних робіт.

2. У співдружності стратегічних партнерів створити нову міжнародну кооперацію базових галузей промисловості.

3. Вийти на світові сировинні і товарні ринки з новою продукцією власного виробництва.

4. Покращити макроекономічне становище країни з достатнім забезпеченням усіх державних і соціальних інститутів.

5. Перетворити країну із об’єкта на суб’єкт міжнародних відносин.

6. Забезпечити базову структуру соціального устрою унітарної республіки – територіальні громади інтелектуальним виробництвом і фінансовою самодостатністю.

7. Змінити соціально-психологічний стан ображеного притисненого меньшуватого («ще не вмерла …») раба української спільноти на стан успішної щасливої самодостатньої Людини і Громадянина унітарної республіки Україна (краще: Київська Русь, або просто історична назва «Русь», – не плутати з «Росія») із власною історією та світлим і забезпеченим майбутнім.

ДЛЯ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

1. Стати Промоутером, співзасновником і координатором Програми.

2. Розширити міжнародні зв’язки і підняти престиж Університету.

3. Розширити фаховий склад і покращити професійний рівень навчання.

4. Створити позитивний настрій щодо перспектив працевлаштування студентів.

5. Розвинути ініціативність студентського і викладацького складу.

6. Залучити додаткові кошти для матеріально-технічного і фінансового забезпечення освітнього процесу, допомоги студентам, виплати заробітної плати викладачам, будівництва нових навчальних корпусів, науково-експериментальної бази, проживання студентів, викладачів і гостей Університету.