Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Дні народження

    2017 рік

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у вересні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Бессараб Петро Герасимович

    01.09.1955

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    завідувач

    Коваль Вікторія Сергіївна

    03.09.1984

    Білоцерківський коледж

    директор

    Васютин Олександр Васильович

    04.09.1996

    Відкрита науково-навчальна лабораторія кіберфізичних систем

    iнженер

    Мальцева Ірина Вікторівна

    04.09.1984

    Кафедра маркетингу

    асистент

    Курбатова Ірина Костянтинівна

    04.09.1954

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    адмiнiстратор

    Челноков Максим Володимирович

    05.09.1988

    Управління міжнародної діяльності

    начальник управління

    Скорейко Катерина Михайлівна

    06.09.1992

    Друкарський відділ

    комірник

    Недашківський Богдан Миколайович

    06.09.1980

    Центр інформаційно-технічного забезпечення

    інженер-програміст

    Шведова Галина Олександрівна

    06.09.1960

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    старший викладач

    Мамчур Юлія Володимирівна

    08.09.1997

    Відділ інформаційного забезпечення

    головний фахівець

    Петроченко Світлана Володимирівна

    09.09.1965

    Департамент організаційної та кадрової роботи

    заступник керівника департаменту по роботі з територіально відокремленими структурними підрозділами

    Брускова Діана-Марія Ярославівна

    12.09.1977

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Дубас Алла Олександрівна

    13.09.1979

    Кафедра фінансів та банківської справи

    завiдувач кафедри

    Дороніна Ірина Олександрівна

    13.09.1995

    Відділ організації виховної роботи

    фахівець

    Малишев Віктор Володимирович

    13.09.1960

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    завiдувач кафедри

    Пришедько Олександр Сергійович

    13.09.1977

    Департамент фінансово-економічної роботи

    головний бухгалтер

    Швиденюк Наталія Володимирівна

    15.09.1976

    Хмельницький інститут соціальних технологій

    головний бухгалтер

    Корніюк Тетяна Олександрівна

    15.09.1988

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    старший викладач

    Мухіна Любов Юріївна

    16.09.1992

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    сестра медична

    Калакура Марія Михайлівна

    17.09.1941

    Кафедра технології харчування

    завiдувач кафедри

    Адирхаєв Сослан Георгійович

    17.09.1959

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    завiдувач кафедри

    Тимошенко Анатолій Григорович

    19.09.1939

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    завiдувач кафедри

    Піц Ганна Василівна

    21.09.1985

    Коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Романенко Тетяна Василівна

    21.09.1985

    Кафедра менеджменту туризму

    доцент

    Сердюк Василь Павлович

    22.09.1953

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    доцент

    Смірнова Раїса Андріївна

    22.09.1962

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    прибиральник службових приміщень

    Болховітін Василь Миколайович

    23.09.1985

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер

    Орінчай Калина Степанівна

    23.09.1953

    Карпатський інститут підприємництва

    головний бухгалтер

    Сергійчук Дар'я Петрівна

    24.09.1994

    Медичний пункт

    сестра медична

    Марциновська Злота Володимирівна

    24.09.1966

    Відділ формування контингенту та довузівської підготовки

    головний фахівець

    Фрицький Олег Федорович

    26.09.1929

    Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

    професор

    Сарана Сергій Володимирович

    26.09.1980

    Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Підгорецька Єлісавета Миколаївна

    27.09.1996

    Інститут права та суспільних відносин

    фахівець ІІ категорії

    Слюсар Костянтин Сергійович

    27.09.1980

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    доцент

    Орловська Ірина Григорівна

    27.09.1990

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    доцент

    Базиленко Анастасія Костянтинівна

    27.09.1987

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    старший викладач

    Куц Григорій Петрович

    28.09.1958

    Гараж

    водiй автотранспортних засобів

    Кручінкіна Ганна Сергіївна

    28.09.1992

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    прибиральник службових приміщень

    Сверид Ольга Миколаївна

    29.09.1979

    Тернопільський коледж

    головний бухгалтер

    Бовсуновська Катерина Сергіївна

    29.09.1978

    Кафедра комп'ютерних наук

    старший викладач

    Адирхаєва Людмила Вікторівна

    29.09.1955

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    доцент

    Якуніна Вікторія Олегівна

    30.09.1995

    Відділ обліку та розрахунків зі студентами

    бухгалтер 1 категорiї

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у серпні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Танська Людмила Вацлавівна

    01.08.1977

    Кафедра менеджменту туризму

    старший викладач

    Щавлінська Світлана Василівна

    01.08.1972

    Коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Сердюк Євгеній Васильович

    02.08.1983

    Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Смолянова Світлана Іванівна

    03.08.1948

    Коледж «Освіта»

    директор

    Мудренко Тетяна Олегівна

    05.08.1996

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Коляда Оксана Петрівна

    05.08.1967

    Департамент стратегії розвитку університету

    директор

    Діброва Михайло Олександрович

    06.08.1987

    Науково-навчальна лабораторія комп’ютерних систем

    завідувач

    Кутліна Ірина Юріївна

    07.08.1953

    Кафедра маркетингу

    професор

    Шаравара Роман Іванович

    09.08.1978

    Полтавський коледж

    директор

    Майборода Олена Вікторівна

    10.08.1959

    Навчально-науковий інститут відкритої освіти

    директор

    Довбіус Інна Олександрівна

    11.08.1970

    Управління навчально-виховної роботи

    заступник начальника управління з навчально-методичної роботи

    Рудюк Людмила Василівна

    12.08.1967

    Кафедра фінансів та банківської справи

    доцент

    Федорченко Ірина Миколаївна

    14.08.1981

    Кафедра психології

    доцент

    Смірнова Олена Вікторівна

    14.08.1978

    Навчально-науковий інститут відкритої освіти

    заступник директора

    Махінова Ольга Вікторівна

    15.08.1993

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Дума Марія Володимирівна

    15.08.1984

    Івано-Франківська філія

    головний бухгалтер

    Євтушенко Владислава Володимирівна

    15.08.1995

    Відділ організації наукової діяльності

    фахівець І категорії

    Зайченко Маргарита Ігорівна

    16.08.1973

    Центр інклюзивних технологій навчання

    практичний психолог

    Лебединець Сергій Володимирович

    16.08.1993

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер

    Прилуцький Григорій Іванович

    17.08.1966

    Кафедра журналістики

    асистент

    Колосов Володимир Миколайович

    17.08.1947

    Керівництво Університету

    проректор з міжнародної діяльності

    Сухорукова Неля Степанівна

    17.08.1970

    Тернопільський коледж

    директор

    Мельничук Юрій Леонідович

    18.08.1964

    Науково-освітній центр патріотичного виховання молоді

    керівник

    Ліпська Ірина Михайлівна

    18.08.1959

    Інститут комп’ютерних технологій

    заступник директора

    Бондаренко Артем Миколайович

    20.08.1993

    Гараж

    водій автотранспортних засобів категорії 'В'

    Хачко Надія Петрівна

    20.08.1968

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Бабинін Дмитро Олександрович

    20.08.1973

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    лікар

    Міронюк Алла Анатоліївна

    21.08.1979

    Інститут економіки та менеджменту

    провідний фахівець

    Смірнова Валерія Володимирівна

    22.08.1974

    Дніпровська філія

    головний бухгалтер

    Журавльова Валентина Миколаївна

    22.08.1969

    Департамент фінансово-економічної роботи

    директор фінансовий

    Шаповалова Яна Юріївна

    23.08.1976

    Центр інклюзивних технологій навчання

    начальник центру

    Бєлоусова Наталія Володимирівна

    24.08.1969

    Кафедра менеджменту туризму

    завiдувач кафедри

    Голубченко Ірина Олександрівна

    25.08.1987

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Коротєєва Антоніна Вікторівна

    29.08.1958

    Керівництво Університету

    проректор з навчально-виховної роботи

    Карпенко Ігор Віталійович

    30.08.1962

    Редакційний відділ

    кур’єр

    Зименко Світлана Василівна

    30.08.1971

    Відділ організаційної роботи та контролю

    начальник вiддiлу

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у липні 

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Таланчук Петро Михайлович

    01.07.1938

    Керівництво університету

    Президент

    Чередник Володимир Миколайович

    01.07.1984

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Афанасьєв Борис Анатолійович

    01.07.1932

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    доцент

    Комарницька Галина Андріївна

    02.07.1956

    Західноукраїнська філія

    директор

    Насонова Наталія Станіславівна

    03.07.1964

    Відділ обліку особових справ студентів та видачі дипломів

    начальник вiддiлу

    Курбатова Альона Олександрівна

    03.07.1978

    Кафедра психології

    старший викладач

    Васюк Інна Володимирівна

    05.07.1983

    Дубенський коледж

    директор

    Рижук Олександр Миколайович

    05.07.1981

    Науково-дослідна частина

    заступник начальника науково-дослідної частини з підготовки фахівців вищої кваліфікації (аспірантура)

    Іщенко Юлія Сергіївна

    06.07.1993

    Департамент організаційної та кадрової роботи

    юрист

    Махінов Віктор Миколайович

    06.07.1958

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    завiдувач кафедри

    Каленюк Надія Володимирівна

    07.07.1955

    Житомирський економіко-гуманітарний інститут

    головний бухгалтер

    Бугун Любов Михайлівна

    08.07.1960

    Медичний пункт

    фахівець ІІ категорії

    Кочура Наталія Миколаївна

    10.07.1974

    Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Андрощук Олександр Олексійович

    11.07.1981

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    інженер електронної техніки

    Руденко Валерій Володимирович

    11.07.1954

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    доцент

    Дубовський Олександр Степанович

    12.07.1968

    Видавничо-друкарський комплекс Університету «Україна»

    директор

    Коваленко Віктор Володимирович

    13.07.1984

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    старший викладач

    Білоцький Віталій Леонідович

    13.07.1989

    Гараж

    механік гаража

    Коломієць Олена Вікторівна

    13.07.1967

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    завiдувач кафедри

    Єрмакова Ірина Павлівна

    16.07.1980

    Миколаївський коледж

    директор

    Бойко Надія Сергіївна

    16.07.1953

    Служба президента

    помічник президента

    Піляшенко-Новохатний Андрій Ігорович

    16.07.1954

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    професор

    Смєхова Світлана Борисівна

    19.07.1971

    Центр інклюзивних технологій навчання

    перекладач-дактилолог

    Бобренко Ростислав Всеволодович

    21.07.1975

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Дика Вікторія Андріївна

    21.07.1974

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    старший викладач

    Катрич Таїсія Миколаївна

    22.07.1962

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Романенко Валерій Миколайович

    24.07.1963

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    зварювальник

    Роздобудько Валерій Васильович

    25.07.1979

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Караваєва Олена Іванівна

    26.07.1979

    Запорізький коледж

    директор

    Коновал Олександр Іванович

    30.07.1951

    Служба головного енергетика

    головний енергетик-начальник служби

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у червні 

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Стафійчук Тетяна Сергіївна

    01.06.1988

    Відділ кадрів

    провідний фахівець

    Погрібна Лариса Станіславівна

    02.06.1975

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    доцент

    Риженко Оксана Олександрівна

    04.06.1994

    Інженерно-технологічний інститут

    помічник директора

    Таланчук Ірина Володимирівна

    05.06.1972

    Служба президента

    начальник служби

    Карпенко Ольга Андріївна

    07.06.1954

    Кафедра менеджменту

    доцент

    Принько Мар'яна Сергіївна

    09.06.1987

    Кафедра маркетингу

    асистент

    Стукота Сергій Анатолійович

    10.06.1967

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    професор

    Нестеренко Юлія Вікторівна

    11.06.1985

    Кафедра журналістики

    завідувач кафедри

    Черкун Марія Олександрівна

    12.06.1986

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    старший викладач

    Цілина Марина Миколаївна

    13.06.1979

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    доцент

    Бублик Галина Аврамівна

    15.06.1944

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Войцеховська Валентина Єгорівна

    19.06.1954

    Відділ організації виховної роботи

    вихователь

    Лазор Олена Миколаївна

    19.06.1985

    Кафедра журналістики

    доцент

    Саморяд Олексій Володимирович

    20.06.1995

    Відділ організації навчального процесу

    провідний фахівець

    Милько Володимир Іванович

    20.06.1987

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    старший викладач

    Куценко Анна Вячеславівна

    22.06.1997

    Інститут соціальних технологій

    фахівець ІІ категорії

    Корінько Олена Миколаївна

    22.06.1974

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Шляхова Леся Петрівна

    22.06.1986

    Відділ фінансово-економічної роботи

    провідний бухгалтер

    Бондарук Таїсія Григорівна

    23.06.1962

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    професор

    Бодунов Євген Рудольфович

    23.06.1973

    Горлівський регіональний інститут

    директор інституту

    Хібіна Оксана Петрівна

    23.06.1974

    Відділ фінансово-економічної роботи

    провідний економіст

    Ільченко Алла Анатоліївна

    25.06.1972

    Науково-навчальна творча лабораторія комп’ютерної графіки

    завідувач науково-навчальної лабораторії комп'ютерної графіки

    Лисенко Валерій Іванович

    26.06.1942

    Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

    директор

    Урсуляк Лариса Василівна

    26.06.1972

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    старший викладач

    Окончук Василь Андрійович

    27.06.1950

    Департамент господарської роботи

    заступник директора

    Шахнін Дмитро Борисович

    28.06.1971

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    старший викладач

    Ткаченко Ніна Григорівна

    29.06.1967

    Відділ організаційної роботи та контролю

    архіваріус

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у травні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Васильчишина Анна Валентинівна

    01.05.1998

    Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

    провідний фахівець

    Бойко Григорій Іванович

    01.05.1953

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    швейцар

    Севрюков Георгій Іванович

    01.05.1946

    Новокаховський гуманітарний інститут

    директор

    Ковтун Олена Пилипівна

    02.05.1966

    Відділ централізованої бухгалтерії

    провідний бухгалтер

    Брельгін Петро Петрович

    02.05.1976

    Центр інформаційно-технічного забезпечення

    відеоінженер

    Монастирьов Микола Костянтинович

    02.05.1960

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    директор

    Лукашенко Тетяна Федорівна

    05.05.1975

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Чижик Віктор Васильович

    06.05.1968

    Луцький інститут розвитку людини

    директор

    Овдієнко Юрій Васильович

    07.05.1957

    Служба головного енергетика

    енергетик

    Кучерявий Іван Тихонович

    07.05.1940

    Керівництво Університету

    перший проректор

    Майданюк Іван Вікторович

    08.05.1984

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    доцент

    Махінова Вікторія Володимирівна

    09.05.1962

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    доцент

    Зименко Аліна Олегівна

    09.05.1991

    Відділ обліку особових справ студентів та видачі дипломів

    головний фахівець

    Масловський Микола Мусійович

    11.05.1942

    Служба головного енергетика

    електромонтер з обслуговування електроустаткування

    Пікож Василь Васильович

    11.05.1962

    Департамент господарської роботи

    інженер з охорони праці

    Мележик Ольга Вікторівна

    11.05.1980

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Тропіна Аліна Олексіївна

    12.05.1970

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Любенко Валерій Олексійович

    13.05.1957

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    доцент

    Соболевська Ольга Олегівна

    14.05.1983

    Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій

    головний бухгалтер

    Проценко Валентина Миколаївна

    14.05.1966

    Кафедра менеджменту туризму

    доцент

    Гошовська Валентина Василівна

    15.05.1972

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Меднікова Анастасія Юріївна

    15.05.1991

    Коледж 'Освіта'

    викладач

    Зелена Любов Борисівна

    16.05.1974

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    старший викладач

    Шамич Олександр Миколайович

    17.05.1968

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    доцент

    Гирич Яна Сергіївна

    18.05.1997

    Відділ організації навчального процесу

    провідний фахівець

    Марченко Микола Григорович

    18.05.1960

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    доцент

    Нигода Людмила Григорівна

    19.05.1979

    Відділ ліцензування, акредитації та оформлення документів про освіту

    начальник вiддiлу

    Шинкоренко Дар'я Олександрівна

    20.05.1997

    Інститут філології та масових комунікацій

    провідний фахівець

    Сердюк Людмила Захарівна

    20.05.1970

    Кафедра психології

    завідувач кафедри

    Михайленко Лідія Миколаївна

    21.05.1958

    Науково-навчальна лабораторія комп’ютерних систем

    завідувач лабораторії

    Завадинська Олена Юріївна

    21.05.1961

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Горбачова Юлія Павлівна

    22.05.1985

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    старший викладач

    Бажан Валентина Яківна

    22.05.1945

    Редакційний відділ

    менеджер по роботі з авторами

    Алєксєєва Людмила Владиславівна

    22.05.1982

    Кафедра психології

    асистент

    Забута Нані Вікторівна

    23.05.1971

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Проценко Анастасія Володимирівна

    23.05.1988

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    асистент

    Гончар Інна Іванівна

    23.05.1980

    Науково-дослідна кафедра

    асистент

    Іванова Ірина Борисівна

    23.05.1960

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    завідувач кафедри

    Колядич Оксана Іванівна

    23.05.1977

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    старший викладач

    Коростишовець Олена Миколаївна

    24.05.1983

    Науково-навчальна творча лабораторія комп’ютерної графіки

    завідувач

    Давиденко Ганна Віталіївна

    24.05.1983

    Вінницький соціально-економічний інститут

    директор

    Беспалова Олена Ярославівна

    25.05.1969

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Колесникова Ніна Петрівна

    26.05.1961

    Бібліотека

    директор

    Пупишева Валентина Яківна

    27.05.1956

    Центральноукраїнський юридичний коледж

    директор

    Чопей Вікторія Степанівна

    27.05.1983

    Карпатський інститут підприємництва

    директор

    Сагайдак Олександр Володимирович

    28.05.1982

    Друкарський відділ

    завідуючий виробництвом

    Левченко Михайло Сергійович

    29.05.1995

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Тимошенко Інесса Станіславівна

    30.05.1967

    Васильківський коледж

    директор

    Марценюк Ольга Петрівна

    30.05.1981

    Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

    провідний науковий співробітник

    Гетьманчук Тетяна Анатоліївна

    31.05.1965

    Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

    дизайнер

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у квітні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Поєдинок Наталія Леонідівна

    01.04.1956

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Коваленко Ольга Василівна

    01.04.1973

    Кафедра маркетингу

    професор

    Захарченко Андрій Володимирович

    01.04.1971

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Булах Тетяна Миколаївна

    03.04.1979

    Кафедра маркетингу

    доцент

    Данкевич Людмила Анатоліївна

    04.04.1980

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Ілюк Наталя Анатоліївна

    05.04.1980

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Буркова Людмила Василівна

    06.04.1959

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    професор

    Малхазов Олександр Ромуальдович

    06.04.1948

    Кафедра психології

    професор

    Задніпряний Андрій Володимирович

    07.04.1993

    Центр інклюзивних технологій навчання

    фахівець

    Глінка Валерій Володимирович

    08.04.1996

    Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

    лаборант

    Люшневська Тетяна Георгіївна

    08.04.1950

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    доцент

    Купрєєва Ольга Іллівна

    08.04.1969

    Кафедра психології

    доцент

    Сущенко Алла Михайлівна

    08.04.1988

    Музей

    директор

    Зеленський Кирило Харитонович

    10.04.1942

    Кафедра комп'ютерних наук

    завiдувач кафедри

    Зуєва Ольга Анатоліївна

    11.04.1986

    Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

    науковий співробітник

    Сухачова Ольга Олександрівна

    11.04.1984

    Кіровоградський інститут розвитку людини

    головний бухгалтер

    Горюк Павло Дмитрович

    11.04.1960

    Сторожинецький коледж

    директор

    Чередніченко Ганна Іванівна

    12.04.1963

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    провідний фахівець

    Ретамосо Рохас Ерменехільдо Максимо

    13.04.1962

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    асистент

    Шаповал Володимир Володимирович

    16.04.1955

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    професор

    Малиновська Ганна Миколаївна

    17.04.1985

    Коледж 'Освіта'

    викладач

    Баєва Валентина Іванівна

    17.04.1965

    Відділ кадрів

    головний спецiалiст

    Зикунов Олександр Петрович

    17.04.1990

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Петрученко Надія Михайлівна

    17.04.1985

    Кафедра психології

    доцент

    Гуляєв Андрій Володимирович

    19.04.1971

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    доцент

    Фещенко Тетяна Павлівна

    20.04.1987

    Відділ організації навчального процесу

    адміністратор ЄДЕБО

    Курашова Лариса Анатоліївна

    20.04.1953

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    завідувач лабораторії

    Анісімова Анна Олександрівна

    20.04.1987

    Кафедра психології

    доцент

    Храновська Наталя Миколаївна

    21.04.1972

    Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

    старший науковий співробітник

    Литовченко Олена Віталіївна

    22.04.1974

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Цикун Вікторія Миколаївна

    23.04.1995

    Інститут соціальних технологій

    провідний фахівець

    Безносюк Олена Іванівна

    23.04.1965

    Кафедра менеджменту туризму

    старший викладач

    Пашкевич Людмила Петрівна

    24.04.1987

    Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання

    асистент

    Іванова Катерина Іванівна

    24.04.1991

    Інститут економіки та менеджменту

    заступник директора

    Бебик Валерій Михайлович

    24.04.1959

    Науково-дослідна кафедра

    завідувач

    Гаврилюк Наталія Василівна

    24.04.1952

    Центр художньої творчості

    директор

    Щербина Олександр Андрійович

    25.04.1954

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    провідний інженер

    Бокова Світлана Леонідівна

    26.04.1974

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Поліщук Віктор Семенович

    27.04.1947

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    технік з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства

    Поліщук Олександр Володимирович

    27.04.1980

    Друкарський відділ

    оператор копіювальних та розмножувальних машин

    Бібер Світлана Гаврилівна

    28.04.1958

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Ткаченко Наталія Олексіївна

    28.04.1980

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    старший викладач

    Захарчук Олександр Васильович

    29.04.1963

    Кафедра фінансів та банківської справи

    професор

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у березні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Мирвода Світлана Іванівна

    29.02.1960

    Кафедра менеджменту

    доцент

    Дредітов Анатолій Юхимович

    01.03.1942

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    завідувач господарством

    Дроботенко Валентина Юріївна

    03.03.1973

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Неділько Тетяна Петрівна

    04.03.1979

    Інститут філології та масових комунікацій

    заступник директора

    Дадерко Леонід Федорович

    04.03.1949

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    професор

    Сіренко Владислав Володимирович

    05.03.1997

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Григоренко Наталія Валеріївна

    06.03.1973

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Гончарук Віктор Леонідович

    06.03.1959

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Катинська Марина Георгіївна

    07.03.1981

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    старший викладач

    Ткаченко Оксана Олексіївна

    07.03.1985

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    старший викладач

    Колумбет Олена Петрівна

    07.03.1972

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    професор

    Ускова Наталія Миколаївна

    08.03.1949

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Нікітенко Алла Олександрівна

    08.03.1981

    Відділ нормування праці та нарахування заробітної плати

    провідний бухгалтер

    Нагорнюк Інна Валентинівна

    09.03.1983

    Друкарський відділ

    брошурувальник

    Ратушенко Антоніна Тарасівна

    09.03.1956

    Кафедра технології харчування

    доцент

    Кудрейко Олександр Миколайович

    10.03.1964

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    доцент

    Гаврилов Тарас Миколайович

    10.03.1985

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    асистент

    Лупашко Катерина Сергіївна

    10.03.1991

    Відділ обліку та розрахунків зі студентами

    бухгалтер 1 категорiї

    Кучеренко Наталія Миколаївна

    12.03.1961

    Кафедра дизайну

    провідний фахівець

    Коштура Анжела Валеріївна

    12.03.1968

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    головний лікар

    Макарчук Маріанна Петрівна

    12.03.1974

    Відділ впровадження наукових досліджень та комерціалізації діяльності

    начальник вiддiлу

    Цопа Віталій Андрійович

    13.03.1961

    Кафедра менеджменту

    професор

    Коваленченко Володимир Федорович

    13.03.1953

    Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

    доцент

    Кіслов Денис Васильович

    14.03.1983

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    доцент

    Зикова Ольга Ігорівна

    18.03.1990

    Кафедра менеджменту

    асистент

    Самарай Валерій Петрович

    18.03.1965

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Володько Людмила Олександрівна

    18.03.1963

    Коледж 'Освіта'

    заступник директора з виховної роботи

    Могилівська Тамара Олександрівна

    18.03.1968

    Бібліотека

    головний фахівець

    Кучинська Тетяна Олександрівна

    18.03.1989

    Інститут економіки та менеджменту

    провідний фахівець

    Лопоносова Наталія Петрівна

    19.03.1976

    Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

    провідний бухгалтер

    Мацегоріна Наталя Вікторівна

    20.03.1981

    Науково-практичний медико-реабілітаційний центр

    реабілітолог

    Андрейчук Леся Йосипівна

    20.03.1959

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    доцент

    Дарвіш Абдулвахаб Фахім

    21.03.1958

    Управління міжнародної діяльності

    головний фахівець

    Нестеренко Світлана Сергіївна

    21.03.1985

    Інститут економіки та менеджменту

    директор

    Мірошниченко Ольга Іванівна

    23.03.1953

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    асистент

    Колійчук Людмила Олександрівна

    23.03.1984

    Бібліотека

    провідний бібліотекар

    Охріменко Ольга Всеволодівна

    23.03.1967

    Кафедра комп’ютерних наук

    старший викладач

    Батрак Григорій Іванович

    24.03.1946

    Науково-навчальна лабораторія електротехніки та електроніки

    завідувач лабораторії

    Скрицький Петро Казимірович

    25.03.1954

    Служба президента

    радник з питань безпеки

    Сухоруков Аркадій Ісмаїлович

    25.03.1947

    Кафедра менеджменту

    професор

    Белозьорова Діна Іванівна

    25.03.1948

    Коледж 'Освіта'

    завідувач заочним відділенням

    Зеленько Тетяна Анатоліївна

    26.03.1966

    Відділ маркетингу, реклами та управління проектами

    заступник директора департаменту – начальник відділу

    Бобруйко Віталій Олексійович

    27.03.1997

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Малая Анна Олександрівна

    28.03.1994

    Інститут права та суспільних відносин

    фахівець

    Сидоренко Віталій Анатолійович

    28.03.1993

    Відділ організації виховної роботи

    начальник вiддiлу

    Павленко Володимир Іванович

    28.03.1957

    Інститут комп’ютерних технологій

    директор інституту

    Дячинська Мирослава Владиславівна

    30.03.1972

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    старший викладач

    Приймаченко Лариса Вікторівна

    30.03.1969

    Відділ організаційної роботи та контролю

    провідний фахівець

    Зубко Роман Анатолійович

    31.03.1979

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    старший викладач

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у лютому

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Петренко Тетяна Володимирівна

    01.02.1977

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    старший викладач

    Бруль Костянтин Едуардович

    01.02.1963

    Центр інклюзивних технологій навчання

    головний фахівець

    Рубанік Наталя Григорівна

    01.02.1964

    Відділ обліку матеріально-технічних цінностей

    начальник вiддiлу

    Гопкало Володимир Лаврентійович

    02.02.1954

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Кириленко Вадим Валентинович

    04.02.1986

    Департамент господарської роботи

    директор

    Ярошовець Тетяна Іванівна

    05.02.1974

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    завiдувач кафедри

    Аніщенко Наталія Вікторівна

    10.02.1957

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Бондар-Левченко Катерина Володимирівна

    10.02.1979

    Кафедра комп'ютерних наук

    асистент

    Сандовенко Ірина Василівна

    12.02.1974

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    асистент

    Ворона Вікторія Віталіївна

    14.02.1993

    Відділ організації наукової діяльності

    провідний фахівець

    Чебанова Світлана Миколаївна

    14.02.1977

    Горлівський регіональний інститут

    головний бухгалтер

    Перковська Ірина Давидівна

    14.02.1935

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    професор

    Гук Леонід Йосипович

    14.02.1959

    Кафедра дизайну

    доцент

    Галактіонова Ірина Володимирівна

    14.02.1976

    Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

    доцент

    Хорунженко Галина Володимирівна

    14.02.1984

    Кафедра психології

    старший викладач

    Недашківський Сергій Миколайович

    16.02.1982

    Центр інформаційно-технічного забезпечення

    завідувач

    Сухоцький Анатолій Потапович

    17.02.1946

    Кафедра дизайну

    старший викладач

    Візерський Володимир Леонідович

    17.02.1933

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    слюсар

    Концева Валентина Володимирівна

    18.02.1960

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    доцент

    Мельник Роман Володимирович

    21.02.1986

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    доцент

    Тугай Тетяна Іванівна

    21.02.1954

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    професор

    Галісеєв Геннадій Володимирович

    22.02.1946

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    старший викладач

    Музиченко Олександр Маркович

    22.02.1948

    Науково-дослідний інститут екології та альтернативної енергетики

    головний конструктор

    Булкат Марина Сергіївна

    23.02.1987

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    доцент

    Фурман Світлана Станіславівна

    23.02.1960

    Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

    старший викладач

    Ляшенко Ірина Юріївна

    23.02.1968

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Олефір Віктор Іванович

    24.02.1958

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    завiдувач кафедри

    Терещенко Андрій Леонідович

    24.02.1968

    Інститут права та суспільних відносин

    директор інституту

    Терещенко Олена Валеріївна

    25.02.1994

    Інститут права та суспільних відносин

    провідний фахівець

    Рокотчук Юрій Васильович

    25.02.1989

    Відділ фінансово-економічної роботи

    головний економіст

    Габ Ангеліна Іванівна

    25.02.1970

    Кафедра сучасної інженерії та нанотехнологій

    доцент

    Ізварін Ігор Вікторович

    26.02.1963

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    доцент

    Дехтярук Микола Трохимович

    27.02.1951

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    професор

    Шугаєва Ірина Михайлівна

    28.02.1953

    Кафедра дизайну

    асистент

    Богданова Любов Петрівна

    28.02.1952

    Купянський ЛЦДН

    завідувач

    Шичкін Валентин Петрович

    28.02.1956

    Науково-дослідний центр імунології та біомедичних технологій

    директор

    Лебеденко Вадим Іванович

    28.02.1956

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    професор

    Кнодель Людмила Володимирівна

    28.02.1949

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    професор

     

    Дні народження співробітників Університету "Україна", які народилися у січні

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Місце роботи

    Посада

    Годун Валентина Панасівна

    01.01.1963

    Рівненський інститут

    головний бухгалтер

    Монтрін Ірина Ігорівна

    01.01.1987

    Кафедра маркетингу

    завiдувач кафедри

    Сурова Олена Вікторівна

    01.01.1917

    Купянський ЛЦДН

    фахівець

    Музика Володимир Павлович

    01.01.1955

    Дубенський коледж

    директор

    Чиханцова Олена Анатоліївна

    01.01.1983

    Кафедра психології

    доцент

    Бондаренко Володимир Михайлович

    01.01.1936

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    професор

    Мовчан Валентина Олексіївна

    01.01.1955

    Факультет біомедичних технологій

    декан

    Пасічняк Руслана Федорівна

    01.01.1974

    Кафедра психології

    доцент

    Старєва Анна Михайлівна

    02.01.1961

    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

    директор

    Ізуїта Петро Олександрович

    02.01.1971

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    професор

    Позднякова Світлана Володимирівна

    02.01.1967

    Дубенська філія

    головний бухгалтер

    Войнаровський Володимир Романович

    02.01.1949

    Центр інклюзивних технологій навчання

    заступник начальника центру

    Осипенко Анастасія Олександрівна

    03.01.1994

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    асистент

    Денисенко Володимир Анатолійович

    03.01.1975

    Кафедра журналістики

    доцент

    Шевякова Наталія Леонідівна

    04.01.1968

    Придніпровський гуманітарно-економічний коледж

    директор

    Безуглова Тетяна Геннадіївна

    04.01.1981

    Відділ організації навчального процесу

    головний фахівець з педагогічного навантаження

    Берещук Олена Миколаївна

    04.01.1973

    Кафедра психології

    доцент

    Одрібець Наталія Василівна

    04.01.1976

    Кафедра комп’ютерних наук

    доцент

    Ліпський Петро Юзефович

    05.01.1955

    Департамент науково-дослідної роботи

    проректор з наукової роботи

    Потьомкіна Світлана Григорівна

    05.01.1962

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    старший викладач

    Шпильовий Юрій Вікторович

    06.01.1976

    Коледж «Освіта»

    викладач вищої категорії

    Панасюк Наталія Володимирівна

    06.01.1955

    Бібліотека

    заступник директора

    Сільвестров Антон Миколайович

    06.01.1942

    Кафедра комп’ютерних наук

    професор

    Оліферчук Оксана Григорівна

    07.01.1972

    Кафедра технології харчування

    асистент

    Луценко Лідія Іванівна

    07.01.1956

    Кафедра української мови, літератури та східних мов

    старший викладач

    Куліш Ганна Петрівна

    08.01.1966

    Кафедра фінансів та банківської справи

    доцент

    Бурко Олександра Андріївна

    09.01.1994

    Інститут соціальних технологій

    заступник директора

    Хенова Наталія Сергіївна

    10.01.1987

    Відділ організації наукової діяльності

    начальник вiддiлу

    Дабіжа Віра Василівна

    10.01.1988

    Кафедра теорії права та міжнародної інформації

    доцент

    Ладюк Ольга Дмитрівна

    11.01.1976

    Рівненський інститут

    директор

    Кіт Григорій Васильович

    12.01.1961

    Івано-Франківська філія

    директор

    Мороз Валентина Миколаївна

    14.01.1947

    Кафедра дизайну

    доцент

    Панасевич Софія Вікторівна

    14.01.1991

    Кафедра іноземної філології та перекладу

    фахівець І категорії

    Козак Петро Миколайович

    15.01.1937

    Кафедра видавничої справи, поліграфії та редагування

    старший викладач

    Сніжко Наталія Анатоліївна

    16.01.1969

    Броварський коледж

    директор

    Ранчин Андрій Михайлович

    16.01.1964

    Кафедра здоров’я людини та фізичного виховання

    тренер-викладач

    Савич Інна Олексіївна

    16.01.1985

    Кафедра конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін

    старший викладач

    Джан Тетяна Віталіївна

    17.01.1961

    Кафедра мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології

    доцент

    Гриб Сергій Валерійович

    19.01.1970

    Відділ експлуатації матеріально-технічної бази

    завідувач господарством

    Косенко Валерій Анатолійович

    19.01.1941

    Кафедра автомобільного транспорту та соціальної безпеки

    професор

    Гайдаржи Володимир Іванович

    20.01.1950

    Кафедра комп’ютерних наук

    доцент

    Лавриненко Денис Гійович

    20.01.1983

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    старший викладач

    Тимошенко Оксана Михайлівна

    23.01.1963

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    доцент

    Федоренко Тетяна Вікторівна

    24.01.1980

    Кафедра цивільного, господарського та кримінального права

    доцент

    Лавриненко Лариса Миколаївна

    24.01.1968

    Кафедра менеджменту

    доцент

    Боса Любов Григорівна

    25.01.1960

    Кафедра соціальної роботи та педагогіки

    доцент

    Березинець Володимир Васильович

    25.01.1967

    Хмельницький коледж

    директор

    Забара Станіслав Сергійович

    25.01.1934

    Кафедра інформаційних технологій та програмування

    завiдувач кафедри

    Капустинська Тетяна Львівна

    28.01.1972

    Відділ обліку та розрахунків зі студентами

    начальник вiддiлу

    Волинець Олександр Олександрович

    29.01.1984

    Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

    завiдувач кафедри

    Жовніренко Мар’яна Павлівна

    30.01.1987

    Кафедра журналістики

    асистент

    Харченко Андрій Володимирович

    30.01.1997

    Центр технічного забезпечення навчального процесу

    фахівець з інформаційних технологій

    Доценко Анатолій Іванович

    30.01.1937

    Кафедра менеджменту туризму

    професор

    Урбан Анатолій Адольфович

    31.01.1937

    Імідж-центр

    редактор газети «Університет «Україна»

    Болховітіна Людмила Володимирівна

    31.01.1955

    Кафедра комп’ютерної інженерії

    провідний фахівець