Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Конференція "Актуальні проблеми виховання і навчання людей в інтегрованому освітньому середовищі"

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми виховання і навчання людей в інтегрованому освітньому середовищі"

Лупаймо сю скалу: в Університеті "Україна" відбулася наукова конференція з проблем інклюзії (24 листопада 2016 року)

XVI науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю» (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  23 листопада 2016 року)

Вітаємо та шануємо переможців (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  23 листопада 2016 року)

Про роботу секції «Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід» XVI міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю» (24 листопада 2016 року)

Виставка робіт студентів Університету "Україна" (23 листопада 2016 року)

ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю». Запрошення (23 листопада 2016 року)

В Університеті «Україна» відбулася 15 наукова конференція з проблем освіти людей з інвалідністю (19 листопада 2015 року)

Участь у XV Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права інвалідів" (Полтавський інститут  економіки і права, 19 листопада 2015 року)

ХV Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист (18-19 листопада 2015 року, м. Київ)

Переможці конкурсу студентських наукових робіт ХV Міжнародної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (Інститут соціальних технологій, 19 листопада 2015 року)

ХІV Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

В Університеті «Україна» відбулася Міжнародна наукова конференція з проблем навчання і виховання людей з інвалідністю (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

Науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права інвалідів" (18-19 листопада 2014 року)

ХІV Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - відкриття (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

Майстер-класи і благодійна виставка-продаж кондитерських виробів у рамках ХІV Міжнародної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

Участь Вінницького інституту в ХІV Міжнародній конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

Підсумки ХIV Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (Полтавський інститут економіки і права, 19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - звіт  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - висновки  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - програма  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

ХIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист  (21-22 листопада 2012 року, м. Київ)

XІІ Міжнародна конференція - програма

ХІІ Міжнародна конференція - інформація про проведення